स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड– २०२०’ सम्पन्न, प्रख्यात ब्यूटी उद्यमी अवार्ड महरालाई

काठमाडौ । टच इन्टरटेन्मेन्ट, स्पर्श फिल्म्स तथा पेजेन्ट नेपाल इन्टरनेशनल मिडियाले ‘स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड– २०२०’ आयोजना सम्पन्न गरेको छ । ललितपुरको बालकुमारीस्थित म्युजिक सिटी हलमा सम्पन्न उक्त विशेष समारोहमा नेपाली सांगीतिक क्षेत्रका सर्जक र सो क्षेत्रसँग सम्बन्धित बिषयगत विभिन्न विधाका व्यक्तित्वहरुलाई पुरस्कृत तथा सम्मान गरिएको थियो ।
समारोहमा विभिन्न ५० विधामार्फत उत्कृष्ट सर्जकहरुलाई पुरस्कृत गरिएको हो । सोहि कार्यक्रममा दर्जनौं चलचित्रमा अभिनय गरिसकेकी अभिनेत्री मौसमी मल्ल र प्रख्यात ब्यूटी उद्यमी अवार्ड बरिष्ठ ब्यूटिसियन सुषमा महरालाई प्रदान गरेको थियो । मल्ल एक स्थापीत कलाकार हुन् भने महरा नेपालकै उत्कृष्ट ब्यूटि पार्लर फेसियल हाउसकी सञ्चालक तथा प्रवन्ध निर्देशक हुन् ।
स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड–२०२० का विजेताहरु
जुरी एण्ड क्रिटिक अवार्ड
इमर्जिङ मोडल – मावन तामाङ थिङबेस्ट इन्डिजिनियस मोडल– माया लामाबेस्ट किड मोडल – अपेक्षा शेरचन (आफ्नो जमिन)बेस्ट डेब्यू मोडल (लोकदोहोरी)–याङजोर कार्की (दुख्ने मुटु)बेस्ट डेब्यू मोडल (पपरमोर्डन) –अभिषेक ओली (जब सम्म)मोडल मोडल (जुरी) – पवित्रा आचार्य (भन्दे)बेस्ट डेब्यू सिंगर (फिमेल)– रञ्जिता लिम्बुबेस्ट लिरिसिष्ट – गोविन्द प्रसाद कँडेलबेस्ट सिनेमाटोग्राफर – दिव्यराज सुवेदीबेस्ट म्युजिक भिडियो डाइरेक्टर — आदित्य बुढाथोकीबेस्ट मोडल (क्रिटिक)–तेलुजा खतिवडा (धेरै पछि)बेस्ट डेब्यू सिंगर (मेल) – आयुष अर्याल
मेकअप एण्ड हेयर
इमर्जिङ मेकअप आर्टिष्ट –सजना खतिवडाबेस्ट मेकअप आर्टिष्ट – कविता टोलाङ्गीबेस्ट हेयर डिजाइनर– पूनम श्रेष्ठ
इमर्जिङ क्याटागोरी
बेस्ट इमर्जिङ कोरियोग्राफर (मेलरफिमेल) – मनोज बिकर सरिता खड्काबेस्ट इमर्जिङ सिंगर – निरुता राईबेस्ट इमर्जिङ मोडल (मेलरफिमेल) – जोर्डन राजभण्डारीरप्रशंसा रायमाझीबेस्ट इमर्जिङ डाइरेक्टर – प्रहिल कार्की
इन्डिजिनियस क्याटागोरी
बेस्ट मोडल इन्डिजिनियस (मेलरफिमेल) – डा.सरोजकुमार यादवर समिता गिरीबेस्ट म्युजिक भिडियो (इन्डिजिनियस) – सोला श्रृंगार (थारु भाषा)
डेब्यू क्याटागोरी
बेस्ट मोडल डेब्यू (पपरमोर्डन, मेलरफिमेल) – आषिश कुमार रौनियारररुबिष्का श्रेष्ठबेस्ट मोडल डेब्यू (लोक दोहोरी) – रुबेस बराइलीबेस्ट सिंगर डेब्यू (पपरमोर्डन, मेलरफिमेल) – आदित्य बुढाथोकीरकाब्या गुरुङबेस्ट डाइरेक्टर (डेब्यू) – गोपाल ढकाल छन्दे (बाटो भन)
लोक दोहोरी क्याटागोरीबेस्ट मोडल (लोकदोहोरी) – अनु पराजुली (केशरी)बेस्ट सिनेमाटोग्राफर – महेश महरा (साइत)बेस्ट डाइरेक्टर (लोक दोहोरी) – चित्र मास्के मगर (राम कसम)
पपरमोर्डन क्याटागोरी
बेस्ट किड मोडल– परिष्ना बास्तोला (गोलो गोलो अण्डा)बेस्ट लिरिसिस्ट – दधी अधिकारी (मेरो माया)बेस्ट म्युजिक डाइरेक्टर – अर्जुन बोसेल (गोठालो)बेस्ट सिंगर (मेलरफिमेल) –सपन राईररानी शाक्यरसुमिता राईपपुलर मोडल (मेलरफिमेल) – दिक्पाल कार्कीरएलिजा गौतमपपुलर सिंगर (मेलरफिमेल) – प्रताप दास रतायाहाङ्मा राईबेस्ट सिनेमाटोग्राफर – मुकेश हुमागाईं (ए सानु)बेस्ट मोडल — पल शाह (मायालु तिमी कता छौ)बेस्ट म्युजिक भिडियो डाइरेक्टर – मिलन चाम्सबेस्ट म्युजिक भिडियो – फोटो फिरिमा